Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Acý Sözler
  Aðýr Sözler
  Afilli Sözler
  Ali Kýnýk þarkýlarý
  Anlamlý Sözler
  Ayrýlýk Sözleri
  Aþk Limaný Sözleri
  Aþk Sözleri
  baho facebook Sözleri
  Can Sýkýntýsý Sözleri
  Can YüceL Sözleri
  Cemal Süreya Sözleri
  DamaR Sözler
  Dogum Gunu Mesajlari
  dokunan sözler
  Dostlar Kervani Sözleri
  DuygusaL Sözler
  Erkek Giyim
  Facebook Duvar yazýlarý
  gunaydin mesajlari
  güncel HaberLer
  Güzel Sözler
  hafta baþi Sözleri
  hafta sonu mesajlarý
  Hayýrlý SabahLar Sozleri
  Hisler Aynasý
  Hüzünlü Sözler
  iyi Geceler Mesajlarý
  Kadýn Giyim
  Kahraman Tazeoglu
  Kapak Sözler
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Kutlama Mesajlarý
  LaL-ü Aþk Sözleri
  Magazin haberleri
  Mezar Taþý Yazýlarý
  mobil ekran kaðidi
  Müzik Dinle Mp3 Ýndir
  Müzik Haberleri
  Necip Fazýl Sözleri
  Pazar mesajlari
  resimli cuma mesajlarý
  resimli dini sözler
  Resimli Dua Sözleri
  resimli mevlana sözleri
  Romantik Sözler
  Rüya tabirleri
  sedat peker sözleri
  semsi tebrizi sozleri
  Sohbet Odalarý
  Twitter Sözleri
  Yemek Tarifleri
  Yürek Sýzým SozLeri
  Özdemir Asaf Sözleri
  Özlem Sözleri
  Þiir Köþesi
  İletişim
 

         sitemap

 Anlamlý 2015 Kadir Gecesi Mesajlarý

... ...

Okunma

5072

mircte sohbet  

Gün vardir, bin yildan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz”e Hayirli kandiller!

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açýn Avucunuza melekler gül koysun, yüreðiniz coþsun Kadir geceniz hayýrlara vesile olsun.

Bu gece bin aydan daha hayýrlý olan Kadir gecesi Kulun Rabbine yakýn olduðu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahlarý baðýþlayan, her þeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarýmýzý kabul etsin.


Bin damla serilsin yüreðine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, dualarýn Kabul olsun bu gece Kadir gecen mübarek olsun.


Bin aydan daha hayýrlý olan Kadir Gecesinde, kainatýn yaratýcýsý ve alemlerin Rabbi baðýþlayýcý ve acýyýcý yüce Allah tüm dualarýnýzý kabul etsin!


Avuçlarýn açýldýðý, gözlerin yaþardýðý, ilahi esintilerin kalpleri okþadýðý anýn bir asra bedel olduðu bu gece dualarda birleþmek dileðiyle kandilinizi kutlarým.


O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taþýmak için bölük bölük inerler; her çeþit barýþ, huzur, saadet ve güven taþýrlar? ta þafak sökünceye dek! Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarýnýzý kabul etsin.

Allah”ýn nimet, rahmet ve maðfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiði gece manasýna gelen Kadir Gecesi”nde, bir yýllýk yaþantýmýzý, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düþünecek ve ona göre hayatýmýza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceðiz Bu gece hayýrlý bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsýn, gönüllerimiz bir olsun Kadir geceniz mübarek olsun!

Kadir Gecesi deðer gecesidir, Allah tarafýndan deðerli kýlýnmýþ bir gecedir Kadir Gecesi bin aydan daha hayýrlýdýr Bu gece bir ömürden daha hayýrlýdýr Ellerin açýldýðý, gözlerin dualarla yaþardýðý, kalplerin okþandýðý Kadir Gecesinde bütün insanlarýn günahlardan uzaklaþýp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz Allah tüm inananlarý iman yolundan ayýrmasýn.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiðimiz; fakat gelecek adýna umutla dolu olduðumuz þu dönemlerde yeniden bir uyanýþa vesile olur. Kadir Geceniz mübarek olsun..

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmiþinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sýcaklýðý yuvamýza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmiþinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sýcaklýðý yuvanýza dolsun. Kadir gecenizi kutlarým.

...

  Yorumlar

 
Öyleee


Ýnsanlýk


mutlü haftalar inþþ


Benim için yapar mýsýnýz


sýkýntý ile ilgili sözler


Çünkü hayat


semsi tebrizi sozleri


sevimli aþk yazýlarý


Yorgun Kadýn anla


Kadýnlar sözleriyle degil


Yaþatmazlar :)


en güzel aile sözleri


en güzel hafta sonu mesajlarý


cuma ve günaydýn mesajlarý


dini sabah mesajý


cuma sabahý mesajlarý


günaydýn mesajlarý facebook resimli ,Bu Ekim ayinin ilk hafatsi pazartesine Özel Resimli Kapak Sözler, Resimli Günaydin Mesajlari yer alýr. Facebookta paylaþmanýz için Resimli hayirLi sabah Kapak Sözler,i bir araya getirdik


resimli komik günaydýn mesajý


yeni baþlangýç mesajlarý resimli


yeni hafta mesajlarý


Eğer zevkli ve güzel Sohbet etmek istiyorsan Türkiyenin en hızlı ve ücretsiz mobil mp3 şarkı arama sitesimizden,bedava müzik dinlerken Mircte Sohbet Farki ile 24 Saat Full Sohbet Radyo Yayını ve Chat ile Sohbet Odaları Seni Bekliyor ..

günün Sözü Boş kap, dolu fıçıdan çok ses çıkarır. John Lyly..

Mircte.Net @ Copyright © 2012 © 2017 Mircte Sohbet Odaları

Desing By eFe