Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Acý Sözler
  Aðýr Sözler
  Afilli Sözler
  Ali Kýnýk þarkýlarý
  Anlamlý Sözler
  Ayrýlýk Sözleri
  Aþk Limaný Sözleri
  Aþk Sözleri
  baho facebook Sözleri
  Can Sýkýntýsý Sözleri
  Can YüceL Sözleri
  Cemal Süreya Sözleri
  DamaR Sözler
  Dogum Gunu Mesajlari
  dokunan sözler
  Dostlar Kervani Sözleri
  DuygusaL Sözler
  Erkek Giyim
  Facebook Duvar yazýlarý
  gunaydin mesajlari
  güncel HaberLer
  Güzel Sözler
  hafta baþi Sözleri
  hafta sonu mesajlarý
  Hayýrlý SabahLar Sozleri
  Hisler Aynasý
  Hüzünlü Sözler
  iyi Geceler Mesajlarý
  Kadýn Giyim
  Kahraman Tazeoglu
  Kapak Sözler
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Kutlama Mesajlarý
  LaL-ü Aþk Sözleri
  Magazin haberleri
  Mezar Taþý Yazýlarý
  mobil ekran kaðidi
  Müzik Dinle Mp3 Ýndir
  Müzik Haberleri
  Necip Fazýl Sözleri
  Pazar mesajlari
  resimli cuma mesajlarý
  resimli dini sözler
  Resimli Dua Sözleri
  resimli mevlana sözleri
  Romantik Sözler
  Rüya tabirleri
  sedat peker sözleri
  semsi tebrizi sozleri
  Sohbet Odalarý
  Twitter Sözleri
  Yemek Tarifleri
  Yürek Sýzým SozLeri
  Özdemir Asaf Sözleri
  Özlem Sözleri
  Þiir Köþesi
  İletişim
 

         sitemap

 Mobil Dini Chat

Okunma

2198

mircte sohbet  


 

Yaklasýk 10 yýldýr Hizmet verdigimiz Sohbet odamýza yeniyüzlerle karsýnýzdayýz..Tabled,ipad Android iphone windows phone bilgisayar  ve internet eriþimi olan tüm cihazlardan sohbete baðlanýp mobil islami chat, mobil islami sohbet,ilahi radyo dinleyebilir islami sohbet ve paylaþýmlar yapacaðýnýz Türkiye ve Yurtdýþýnýn en kaliteli islami sohbet sitesi.Ücretsiz üyeliksiz zahmetsiz ve islami sorular soracagýnýz canlý sohbette bulunacagýnýz tüm imkanlarý kontrolumuz, korumamýz altýnda sizlere sunuyoruz...


Ýslami sohbet sitemizde hizmet alýrken elbette bir takým kurallar içerisinde olacaðýz.Sohbet kelimesinin lügat karþýlýðý, karþýlýklý konuþmaktýr. Fakat bu kelime, fiilî konuþmanýn ötesinde bir manaya sahiptir.Sohbet, bir olmak, beraber olmaktýr. Arkadaþ, dost olmaktýr. Ýrþad etmek, nasihat etmektir. Yani sohbet, ayrýca kalbin bir fiilidir ve kalpten kalbe irtibatý da saðlar.Þüphesiz böyle bir irtibat, saðlýklý sonuç verirse anlamlýdýr. 


Bunun için de sohbetin uyulmasý gereken bir adabý, kurallarý var. Hem sohbet edenler, hem dinleyenler için.Birbirmize karþý hakaret , karþýmýzdaki kiþileri rencide edecek tavýrlardan sakýnmak, siyasi konulardan bahsetmemek,
konuþma üslubuna bay ve bayanlarla olan mesafelerimize dikkat etmekle bir müslümana yakýþan tavýrlar sergilemekle yükümlüyüz,sizlerin rahatca ve nezih ortamda bilgi paylaþýmý yapmanýz icin gereken uyumluluðu göstermenizi rica ediyoruz..


Ne kadar islami sohbet odalarýda olsa sizlere farklý amaclarla yaklasan amellerle gelen kiþilerde olacaktýr özellikle bayan kardeþlerimizi koruyup kendilerini sakýnmlarýný herhangi face, tel, skype vb. iletiþim adreslerini vermemelerini önleyip size zarar verecek olayalrýn önüne gecmye calýsýyoruz.

Sohbet, müslümanlarýn kalplerinin birbirine baðlanýp, feyzden, rahmetten faydalanmalarý için önemli bir usüldür.Bu nedenle, hem sohbet edenlerin, hem dinleyenlerin, edebine, adabýna riayet ederek, sohbetin kýymetini korumalarý gerekir.Hakký, hakikati yaþayýp yaþatmalý, söze hayat vermelidir. Bunun dýþýndaki her söz kuru bir laftýr. 

Bir cok islami siteler varken ne yazikki amaca uygun ve tam verimli olmamakla birlikte asýl amactan sapmakta bulunuyorlar,Biz sizleri hem koruyup hem müminlere yakýsýr sekýlde sohbet imkani sunuyoruz,tamamen ayrým yapmadan Müslümanlarin Özellikle kardeþce davranýp sýcak bir aile ortamýna katýlmanýzý saglýyoruz..


Eminiz ki aramýzda bulunduðunuz an sizler karar vereceksiniz her biri birbirinden kaliteli kardeþlerimizle sizlere en güzel hizmeti veriyoruz...

Allah'a emanet oLun
Selam Ve dua Ýle...


 

 

 

   Yorumlar

 
Olmamýþ adamlarý


acýlardan kederlerden


Makarna Salatasý Tarifi


direk girmeyelim 2015 e


Duvariniza Kocaman


Resimli Komik Sözler


SöyLenecek söz


Yetinmeyi dene


Harika bir cumartesi


Sýkýlýyorum


Yaþatmazlar :)


en güzel aile sözleri


en güzel hafta sonu mesajlarý


cuma ve günaydýn mesajlarý


dini sabah mesajý


cuma sabahý mesajlarý


günaydýn mesajlarý facebook resimli ,Bu Ekim ayinin ilk hafatsi pazartesine Özel Resimli Kapak Sözler, Resimli Günaydin Mesajlari yer alýr. Facebookta paylaþmanýz için Resimli hayirLi sabah Kapak Sözler,i bir araya getirdik


resimli komik günaydýn mesajý


yeni baþlangýç mesajlarý resimli


yeni hafta mesajlarý


Eğer zevkli ve güzel Sohbet etmek istiyorsan Türkiyenin en hızlı ve ücretsiz mobil mp3 şarkı arama sitesimizden,bedava müzik dinlerken Mircte Sohbet Farki ile 24 Saat Full Sohbet Radyo Yayını ve Chat ile Sohbet Odaları Seni Bekliyor ..

günün Sözü Şahsınıza fenalık eden bir düşmanı affedebilirsiniz; lakin memleketinize ve dininize fenalık edenleri asla affetmeyiniz. Hz.Ali (r.a)..

Mircte.Net @ Copyright © 2012 © 2017 Mircte Sohbet Odaları

Desing By eFe