Menü

   Ana Sayfa
   Sohbet'e Giriş
  Acý Sözler
  Aðýr Sözler
  Afilli Sözler
  Anlamlý Sözler
  Ayrýlýk Sözleri
  Aþk Limaný Sözleri
  Aþk Sözleri
  baho facebook Sözleri
  Can Sýkýntýsý Sözleri
  DamaR Sözler
  Dogum Gunu Mesajlari
  dokunan sözler
  Dostlar Kervani Sözleri
  DuygusaL Sözler
  Facebook Duvar yazýlarý
  gunaydin mesajlari
  güncel HaberLer
  Güzel Sözler
  hafta baþi Sözleri
  hafta sonu mesajlarý
  Hayýrlý SabahLar Sozleri
  Hisler Aynasý
  Hüzünlü Sözler
  iyi Geceler Mesajlarý
  Kadýn Giyim
  Kahraman Tazeoglu
  Kapak Sözler
  Komik Sözler
  Kutlama Mesajlarý
  LaL-ü Aþk Sözleri
  Mezar Taþý Yazýlarý
  mobil ekran kaðidi
  Necip Fazýl Sözleri
  Pazar mesajlari
  resimli cuma mesajlarý
  resimli dini sözler
  Resimli Dua Sözleri
  resimli mevlana sözleri
  Romantik Sözler
  Rüya tabirleri
  sedat peker sözleri
  semsi tebrizi sozleri
  Sohbet Odalarý
  Twitter Sözleri
  Yemek Tarifleri
  Yürek Sýzým SozLeri
  Özlem Sözleri
  İletişim
 

         sitemap

 hisler aynasý cuma mesajlarý

... ...

Okunma

22297

mircte sohbet  

Cuma gününün önemini anlatan, sevdiklerinize facebbok üzerinden gönderebileceðiniz, twiterde paylaþabileceðiniz  hisler aynasi güzel Cuma mesajlarýný sizler için haberimizde topladýk.
 
Ey nefsim! Þeytana yem olmak mý yoksa cennette gül olmak mý niyetin? Býrak yakamý secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarýndan eylesin. Amin. Hayýrlý nurlu cumalar.
 
Allah’ým! Dillere destan, yüreklere ferahlýk olan Merhametin ile günahlarýmýzý affeyle. Amin tüm müslümanlarýn cumasý mübarek olsun. Hayýrlý, bereketli, huzurlu ve saðlýk dolu günler dilerim.
 
Çýkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüþtürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düþürmez seni dara. Kaldýr baþýný semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.
 
Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, saðlýðýmýzý daim, kazancýmýzý bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun Ýnþallah. Hayýrlý cumalar dilerim.
*Sevdiðiniz için bir kere mutlu olup, bin kere piþman olacaðýnýz bir sevgiyi yaþamamanýz dileðimle! Düþleriniz gerçek olsun ama gerçeðiniz asla düþ olmasýn. Hayýrlý cumalar dilerim.
 
Allah’ým! Akþama ulaþtýðýmýz gibi Sabaha, sabah ulaþtýðýmýz gibi de akþama ulaþmayý nasip eyle. Saðlýmýzý koru ve hastalara þifa ver. Hayýrlý bereketli cumalar dilerim.
 
Dualarýn geri çevrilmeyeceði bugünde rabbim dualarýmýzý kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum býrakmasýn güzel Mevlam.
 
Allahým! Bilerek veya bilmeyerek isledigimiz hatalarimizi, günahlarimizi bagsla. Bizlere Merhamet buyur. süphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.
 
Cuma gibi günümüz var. Ýslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.
 
Ýnsan; Geçmiþin Hasretçisi, Geleceðin Özlemcisi, Yaþadýðý Anýn Þikayetçisidir! ALLAH bizi þikayet deðil Þükredenlerden eylesin. (Amin) Hayýrlý Cumalar.
 
Allahým, Sen, benim Rabbimsin; Senden baþka ilâh yoktur. Beni Sen yarattýn; ben, Senin kulunum ve gücüm yettiðince Sana olan ahdime ve vaadime baðlýyým. Ýþlediklerimin (kötülüklerin) þerrinden Sana sýðýnýrým. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarýmý da ikrar ederim. Beni baðýþla. Zira günahlarý baðýþlayan ancak sensin.
 
Ya Rabbim; bu mübarek cuma günün yüzü suyu hürmetine biz aciz kullarýn ne derdi varsa, ne sýkýntýsý varsa; dertlilere deva, hastalara þifa, borçlu kullarýna edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kullarýn dualarýný kabul et. Hayýrlý nurlu cumalar.
 
Tüm din kardeþlerimin Cumasý mübarek olsun. Allah herkese þifa versin, bu güzel gününüz gülümsemelerle bitsin inþallah.
 
Yükü sevgi, özü saygý, gücü barýþ, süsü hoþgörü olan mübarek dinimizin seçtiði haftanýn özel günü olan Cumanýzý kutlarým.
 
Kalbimiz imana, gönlümüz Ýslama, dilimiz Kur’ana, kulagimiz ezana, gözümüz nura, evimiz huzurlu ve neþeli olsun. Amin.
 
Güç ve kuvvet ancak kendisine has olan yüce ve büyük Allahim! Mahlukatin adedince, Zatiinin rizasi, arsinin agirligi ve kelimelerinin mürekkebince Hz. Muhammed (sas) ve O’nun ehli ve ashabi üzerine salat eyle.
 
Kimi zamanlar vardir en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramidir böyle zamanlar. en güzel günün cuma bayramin olsun.
 
Mübarek Cuma günü fazilet ve üstünlüðün ümmette ki kokusudur. Müminlerin eza, hasret ve keder dolu cumalarýnda, varlýklarýn özü, sevdalarýn en yücesi olan Sevgili Paygamberimiz Muhammed"imizi (s.a.v) maneviyatta cumalayanlardan olabilmemiz duasýyla. Cumamýz mübarek olsun.
 
Umutsuz kapýlar vardýr açýlmaz, Rabbimin kapýsý büyüktür, kapanmaz. Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu býrakmaz.
 
Rabbim dualý bir hayat yaþayan, duasini hayatina tasiyan, baskalarin duasýný alan ve duasý kabul olan kullardan eylesin insallah.
 
Allah hikmetiyle bir kapýyý kapatýrsa rahmetiyle diðerini açar. Ya Rabbi bu
mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayýrlý kapýlar aç. Amin. Hayýrlý Nurlu Cumalar.
 
Ya Rabbi! Gönlümdeki boþluklarý öyle güzel þeylerle doldur ki; kemiði olmayan dilim Allah kelimesinden baþka bir þey demesin.
 

...

  Yorumlar

 
Seni Düþünürken Ýçim Geçmiþ


Hayýrlý sabahlar türkiye


Ben biraz ertesi gün


içtiðim sigaranýn


Mevsim kýþ


Geleceði geciktiren


Bazen birilerinin hayatýnda


Herkezin bir derdi var


Hayat acimasizdir


en güzel pazarlar


Yaþatmazlar :)


en güzel aile sözleri


en güzel hafta sonu mesajlarý


cuma ve günaydýn mesajlarý


dini sabah mesajý


cuma sabahý mesajlarý


günaydýn mesajlarý facebook resimli ,Bu Ekim ayinin ilk hafatsi pazartesine Özel Resimli Kapak Sözler, Resimli Günaydin Mesajlari yer alýr. Facebookta paylaþmanýz için Resimli hayirLi sabah Kapak Sözler,i bir araya getirdik


resimli komik günaydýn mesajý


yeni baþlangýç mesajlarý resimli


yeni hafta mesajlarý


Eğer zevkli ve güzel Sohbet etmek istiyorsan Türkiyenin en hızlı ve ücretsiz mobil mp3 şarkı arama sitesimizden,bedava müzik dinlerken Mircte Sohbet Farki ile 24 Saat Full Sohbet Radyo Yayını ve Chat ile Sohbet Odaları Seni Bekliyor ..

günün Sözü İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir.Andre Gide..

Mircte.Net @ Copyright © 2012 © 2017 Mircte Sohbet Odaları

Desing By eFe